Jdi na obsah Jdi na menu
 


29.7. 2014 - 13. týden po TTA operaci a 3. RTG kontrola

31. 7. 2014

13. týden po TTA operaci a 3. RTG kontrola

 

29. 7. 2014 - Dnes jsme byli s Beluškou na poslední RTG kontrole. Vše je v pořádku, ještě malý kousek zbývá dorůst, ale už se nemůže Belle nic stát.  Do Stodůlek k MVDr. Duchkovi pojedeme až zase v prosinci na aplikaci PRP  - krevní plazma do obou kolen.  Mělo by to pomáhat  při té artróze.

Jsem ráda, že je to vše za námi a doufám, že už Beluška bude v pohodě. Velký dík patří panu doktoru Duchkovi za to, že nám konečně někdo z veterinářů řekl správnou diagnózu, proč vlastně Bella skoro 2 1/2 roku občas kulhala. Velký dík za jeho ochotu, nám vše vysvětlit a za excelentně provedené obě operace. Do budoucna už víme, kam máme jet, pokud nastanou nějaké ortopedické nebo jiné pohybové problémy. 

Bella by měla začít také plavat, je to to nejlepší pro její rekonvalescenci, na osvalení nohou a klouby.  Ale protože měla Bella dlouho léčená ouška, tak skoro  rok a půl nikde neplavala. Levé ouško má  Pasatexem opět vyléčené a já jenom doufám, že se jí kvasinky už nevrátí - no  nevím, už 2x se jí letos po dobrání Posatexu do 14 dnů zánět vrátil. Máme objednané na doporučení MVDr. Musálkové nové kapičky, nejsou zatím moc na trhu "MALACETIC AURAL". Nejsou to antibiotické ani kortikoidní kapky, mají pouze čistit ouško a bránit kvasinkám v přemnožení, prostě obnovit rovnováhu v oušku. Tak snad pomůžou. Měli bychom jimi ouško vyplachovat obden a za 3 týdny se přijít ukázat do Stodůlek na kontrolu. Proto zatím nechci Bellu pouštět do vody. Napadá mě jedině zkusit dát do uší lidské špunty. Měla jsem je kdysi také, když jsme se  v moři potápěli, trochu mám problémy s vodou v uších při potápění. Špunty byli fajn voda do uší nenateče, prodávají je v lékárně, ale nevím na psovi to nikdo asi zatím nezkoušel.

 

p7300259.jpg

p7300258.jpg