Jdi na obsah Jdi na menu
 


MVP Mladá Boleslav 29.8.2010

30. 8. 2010

Včera jsme byli zkusit štěstí na MVP v Mladé Boleslavi.

Soutěžilo celkem 5 fenek. Rozhodčím byl p. Václavík.

Tentokrát jsme na potřetí nezískali titul CAJC, Bella dostala sice známku V, ale byla čtvrtá v pořadí. Rozhodčímu vadil u Belly ocásek, že ho pořád zvedala nahoru. No jo, to je naše Bellinka, když je rozrušená, nebo ve střehu a nebo mezi psy, tak ocásek prostě zvedá. Také Bella po měsíci zmohutněla, nemyslím si, že by přibrala, ale roste jí opět hustá podsada. To nám bylo také trochu vytčeno.Ale jsme s výsledkem spokojeni.

 Bella tam měla 2 nevlastní ségry také od Tyrona - Alexis Goldenleon - VD a Cornellie Leon Bohemia - V1 CAJC. Debbie z Brdské studánky byla tentokrát V3 a pátá fenka Airin Sara Od kostela  Sv.Gabriela - V2.

Letos výstavu už neplánujeme, protože jsou všechny dost daleko od Mostu, ale uvidíme ještě na jaře 15.5.2011 na MVP v Praze. Třeba se nám to do třetice podaří v mezitřídě nebo ve třídě otevřené.

Moc neuznáváme si titul za každou cenu a kamkoliv "ujezdit", takže buď se to podaří anebo ne. I tak je to pro Bellinku a pro nás velký úspěch, který jsme vůbec nečekali  

 

 

Posudek:

Fena ve velice výborné kondici, hlava s dobrou maskou, správný chrup, prostorný hrudník, ne zcela ideální pohyb hr.končetin.

 

  

Obrazek

Obrazek

Obrazek