Jdi na obsah Jdi na menu
 


MVP Praha Letňany - 6.11. 2011

7. 11. 2011

 

MVP Praha - 6.11. 2011

Tak dnes jsme po půlroční odmlce opět vyrazili s Bellou na výstavu do Prahy.  Posuzoval p. rozhodčí Václavík. Tentokrát jsme poprvé nastoupily do třídy otevřené a Bella získala V2.

Bella mě udělala velkou radost, tentokrát pěkně běhala (žádný mimochod), pěkně pózovala a hlavně se nebála běhat k rozhodčímu. Z toho jsem měla velké obavy. Na jaře na klubové výstavě a také nedávno na zkouškách a soutěži Punťa se jí nechtělo jít vůbec k rozhodčímu a musela jsem jí doslova táhnout, jako kozu. Proto jsme to posledních 14 dní trénovaly na cvičáku. Vždycky jsem oslovila nějakého mužského(ženský jí nevadí), aby nám dělal rozhodčího. A pak jsme běhaly od něj a zase k němu + dostala od něj pokaždé i ňamku. Sice nechci, aby si Bella brala od cizích lidí, ale co člověk neudělá kvůli výstavě, že.

mvp-praha-6-1-.11.11-015.jpg

Přijela i Pepinka s p. Kyptovou. Pepinka je moc pěkná a v konkurenci 8 fen se umístila V4. Bohužel se nám  nepovedla ani jedna fotka, tak jsem si dovolila stáhnout dvě fotky ze stránek AREBRED. Díky za ně.

POSUDEK :    

Fena ve velice dobré výživné kondici, se silnou kostrou, dobrá hlava, nepatrně níže nasazené ucho?, střední maska, mohutný hrudník, dobrý pohyb.

                                   mvp-praha-6-1-.11.11-002.jpg