Jdi na obsah Jdi na menu
 


NV Mladá Boleslav 18.7.2010

19. 7. 2010

NV Mladá Boleslav 18.7.2010

Včera jsme byli s Belinkou zkusit štěstí na NV v Mladé Boleslavi. Málem jsme  už výstavu nestihli, přijeli jsme chvilku po deváté hodině, přesto že jsme vyjeli z Mostu už v půl sedmé ráno.Nevěděli jsme, že za Mělníkem opravují silnice a všude byla samá objížďka přes vesnice nebo semafory na zúžených vozovkách, navíc byl velký liják. No byly to nervy. Naštěstí byla ještě fronta u veterinární přejímky, tak nás vzali, ale v kruzích se již posuzovalo.

Bella nám udělala opět obrovskou radost, podruhé získala

V1 a titul CAJC.

Bylo to jen tak tak, rozhodčí Pavlovská se dlouho rozmýšlela, protože Bella dost vylínala a nemá skoro žádnou podsadu, tím pádem není až taková mohutná a huňatá, jak byla ještě před měsícem. Ta druhá fenka (Debbie od Brdské studánky) měla právě ještě hustou srst s podsadou, ale rozhodly nohy, měla je na své dlouhé a mohutné tělo  dost krátké a byla menší než Bella. No není to pro rozhodčího asi jednoduché hodnotit a vybírat ty nejlepší, protože většinou se sejdou na výstavách moc pěkní leonci .

POSUDEK :

14ti měsíční fena, velmi pěkného typu, krásná výrazná hlava, tmavá maska i oko, rovný hřbet, korek.postavení obou párů končetin, ocas háček, výborné zbarvení, kvalita srsti ovlivněná silným vylínáním.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Takže sice jsme to s výstavami nechtěli moc přehánět, ale kdyby se to náhodou Belince povedlo na potřetí, tak prý může získat titul junior šampion. Tak jsme se rozhodli přihlásit se ještě v srpnu na MV do Ml.Boleslavi. Rozhodčí má být Václavík, tak třeba nám bude opět štěstí přát a když ne, tak se nic neděje, aspoň uvidíme zase spoustu leonků pohromadě.