Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní opékání prasátka v Konstantinových Lázních

13. 9. 2010

 

V pátek jsme jeli s Belinkou na podzimní opékačku prasátka do Konstantinových Lázní. Jen škoda, že ve stejný termín je zrovna klubový sraz leonbergrů, kam bychom také někdy rádi jeli.

  

ObrazekPočasí se o víkendu povedlo a prasátko jako vždy naši  chlapi dobře  opekli.

 

 

 

 

 

 

ObrazekDruhý den v sobotu,  Jéňa uvařil v kotli nad ohněm výborný guláš z divočáka.

 

 

 

 

 

Belinka byla vzorná jako vždy a byla středem pozornosti všech dětí.  p9120461.jpg

 

 Dvakrát jsme byly ráno  trénovat krátkou stopu, ale na zkoušky půjdeme až na jaře,  neboť má Belinka už tři týdny nataženou šlachu na zadní levé noze a kulhá.(stalo se jí to při vítání páníčka, kdy trochu uklouzla) .

Na doporučení pejskařů a záchranářů jsme objevili výborného veterináře v Žatci, MVDr. Frýba, který je specialista na ortopedii aj. Udělal Belince rentgen, aby vyloučil zlomeninu, dysplazii a panostitidu. Vše bylo v pořádku . Takže je to pravděpodobně natažená šlacha v koleni. V pondělí jedeme na druhou injekci a pak ještě ve čtvrtek. Tak snad se to zlepší. Na cvičák už nechodíme dva týdny, takže pauzu budeme mít dokud nebude vše v pořádku. Je to škoda i kvůli těm zkouškám. Belinka se na cvičák vždycky moc těší,  už v autě ví, kam v neděli jedeme a radostí naříká. Pesani se tam spolu vždycky  navolno pořádně vylítají před a po cvičení, a koupání v Matyldě také nemá chybu. Tak snad bude vše brzy OK.

 

Obrazek