Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rentgen na DKK a DLK

31. 1. 2011

V pátek 28.01.2011 jsme jeli s Bellou do Prahy k

MVDr. Doškaři na rentgen DKK a DLK.

Hurááá máme DKK A/A a DLK 0/0.

Na to jaké měla Bellinka problémy od malinka, hlavně s přední pravou nožičkou , tak jsme to opravdu nečekali. Proto jsme chtěli udělat i rentgen loktů.

 Jsem moc ráda, že jsme nedali na rady některých veterinářů, kteří se chytali za hlavu, když byla Belinka malá, a div  nás neukřižovali za to, že přidáváme do krmení vápník - Calcium Citrát, který v granulích pro tak obrovské plemeno opravdu není dostačující (viz. příspěvek v hlavním menu).      

A ještě jedno velké díky patří panu Jandovi a jeho paní - Chs od Trojské skály.

 Nejprve si šla Bella vzorně sednout na váhu, pořád si drží svých 60 kilo. Potom jsme jí nechali prohlédnou levou zadní nožičku, na kterou  už půl roku trochu pokulhává, ale doktor nic nenahmatal. Tak pořád nevíme v čem je problém . Poté Bella dostala narkózu a měli jsme  sejít dolů po schodech na rentgen. Jakžtakž to Bella sešla, ale potom po probuzební z narkózy vyjít schodiště nahoru bylo horší. Belča nám na schodech padala i když jsme jí pomáhali. Jen jsem opět trnula, aby si  zase něco neudělala s nohama. Není na schody moc zvyklá, protože doma žádné nemáme,  ani na zahradě. Budeme to muset občas trénovat u babičky v paneláku, protože venkovní schodiště (s těmi nemá Belča problém) se dělají širší, než ty domovní.