Jdi na obsah Jdi na menu
 


SVOD MLADÝCH KOSMONOSY 17.4.2010

20. 4. 2010

SVOD MLADÝCH KOSMONOSY  17.4.2010

Již v pátek po práci jsme vyrazili z Mostu do autokempu Škoda v Kosmonosech. Cesta nám trvala skoro přes 2 hodiny a tak jsme do kempu dorazili až navečer.  

V sobotu ráno se začali do kempu sjiždět leonci  a  v 10 hodin začínal na louce v kempu  SVOD. Celkem bylo přihlášeno 14 chov.stanic a přijelo 30 štěňat. Moc jsme se těšili na Belly sourozence a p. Kyptovou s maminkou Eliškou. Přijeli tři  štěňata - Bary Edward, Barbara, Berlinka Bell.  Všichni jsou moc pěkný a mohutný a všichni přerostli maminku Elišku.

HODNOCENÍ BELLY od p. Pavlovské:

Mohutná fenka, velmi silné kostry, tmavé oko, výrazný hrudník, korektní postavení končetin, ocas háček, výborné zbarvení i kvalita srsti, výborná výživná kondice.

Jsme moc rádi za toto pěkné ohodnocení, protože jak nám Bellinka rychle rostla a přibývala na váze, tak skoro do 4 měsíců kulhala na pravou přední nožičku a občas v průběhu zimy i na zadní nohy. A přední nohy opravdu dost dlouho neměla rovné. Myslím, že přidáváním Calcia citrát a kombinované stravy (tedy nejen granule, ale i masíčko a kosti) opravdu pomohlo. Nechci nic zakřiknout, uvidíme jaké DKK ukáže koncem roku rentgen. Doufáme, že vše bude OK.

ObrazekObrazek

 

 

 

 

 

 

 

Bella se nejvíc dopoledne vyřádila s Edíkem a Berlingou.  Po odpoledním odpočinku v chatce pak  skoro 2 hodiny lítala na louce s jinými štěňaty, navečer odpadla únavou a spala až do rána.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bellinka  a kluci z Brdské studánky