Jdi na obsah Jdi na menu
 


V. ročník o pohár psí školy Punťa

9. 10. 2011

V. ročník o pohár psí školy Punťa

 

V sobotu 8.10. ráno proběhl na Dopravním hřišti v Mostě      V. ročník o pohár psí školy Punťa, pořadaný městskou policií Most. Takže nám to nedalo a přihlásily jsme se také.

Týden před tím se  všichni přihlášení museli se svými pejsky fotit, neboť probíhala i soutěž o sympaťáka psí školy, fotky se pak posílaly do mateřských školek a domovů důchodců a v den soutěže se také ještě hlasovalo. Dále jsme vyplňovali testy a body z testů se pak sečítaly s hodnocením poslušnosti v soutěži.

No myslím, že jsem to Belle zvorala v těch testech, čtyři otázky za 0 (-40bodů). Ale jinak poslušnost měla Belča moc pěknou, až na štěkání na povel, to měla za 1 bod a pomalé odložení za pochodu za 5 bodů. Obraty na místě byly za 8 b. ostatní cviky za 10b. Ještě jsme měly udělat nějaký cvik, který se běžně necvičí, takže Belča předvedla chůzi u nohy pozpátku tedy couvání, což nám jde dobře. Takže jsme tím pobavily porotu. No je to taková blbost, ale někdy se to může psovi hodit.

Počasí bylo deštivé a byla pěkná zima.Celkem nás soutěžilo 11. Sice jsme se neumístily. Ale nakonec Bella vyhrála bezkonkurenčně pohár sympaťáka roku 2011. Což mi udělalo obrovskou radost, že se všem líbila.

pa150325.jpg

 

image.jpg

pa150323.jpg